ביבוקס

LOADING

ביבוקס – הספריה האיכותית והפרקטית

אם גם אתם אינטליגנטים ונהנים מספרות טובה אך מחפשים פרקטיקה – בוודאי כבר נחשפתם לחנות הווירטואלית – ביבוקס. החנות שמאפשרת לכם רכישה וקריאה של ספרות דיגיטלית.

מה ייחודי באתר ביבוקס ולמה כדאי לכם לחפש דווקא שם?

העולם שלנו היום הוא הרבה פחות מסורבל והרבה יותר פרקטי מכמה וכמה בחינות. כך למשל כל נושא הקניות עבר מהפך של ממש כאשר ברובו הוא נעשה באמצעים מקוונים. גם בירורים בנושאים שונים והתנהלות מול גורמים שונים נעשים אף הם באמצעות המדיה הדיגיטלית כאשר מובן וברור כי גם הספרים מקומם שם. לא ירחק היום והספרים ברובם ירדו מהמדפים כאשר ניתן יהיה ליהנות מספרות בכל הנושאים באמצעים הדיגיטליים שברשותנו. הספרים עבי הכרס יהפכו למוצגים ארכיוניים ורק השמרנים שלא לומר – הפרימיטיביים בינינו הם אלו שיתעסקו בספרים.

אתר ביבוקס – אתר הספרים שלכם

אתר ביבוקס זהו אתר שהוא למעשה חנות וירטואלית ברשת האינטרנט והיא מציעה קריאה ורכישה של ספרות דיגיטלית. באתר ספרים רבים כאשר ביניהם ספרות מתורגמת לצד ספרות ישראלית. ספרים רבי מכר וגם ספרים חדשים שראו אור ממש עכשיו בשוק. מחירי הספרים הינם אטרקטיביים במיוחד כאשר ניתן למצוא בין השאר ספרי קריאה, ספרי מחקר, ספרי עיון, ספרי מתח ודמיון ובקיצור – הכול!

הספרים כולם של הוצאות הספרים הפופולאריות והמובילות בישראל.

קוטפים ספרים באוויר…

אז זה לא שאנחנו יכולים לקטוף ולאכול מבלי לשלם. אך השיטה היא זו שהשתנתה וכיום אנחנו לא צריכים לצעוד עד לחנות הספרים או לכתת את רגלינו לספרייה הקרובה. אנחנו יכולים בעזרת כמה הקשות להגיע ישירות אל החנות שלנו – ביבוקס ושם לבחור בספרים המעניינים אותנו.

מאה ספרים בתיק

כיום אפשר לצאת מהבית לטיול, לנסיעה לחו"ל או לכל מקום אחר כאשר בתיק הצד שלנו מאה ספרים ויותר אשר לא שוקלים כלום. אם בעבר היה עלינו להתלבט ולהחליט מה אנחנו 'סוחבים' אתנו ועל מה אנחנו מוותרים בלית ברירה הרי שכיום ענין המשקל כבר אינו מהווה כלל שיקול ועוד לא הזכרנו את כל שאר היתרונות שבחנות הספרים הווירטואלית.

אז היכנסו לביבוקס והתחילו לקרוא… חווית קריאה חדשה, מפתיעה ואפילו מענגת מצפה לכם!

 

לחצו כאן למעבר לאתר ביבוקס

ביבוקס – חנות ספרים ברשת