אינדיבוק

LOADING

 

אינדיבוק

יש ותמיד יהיו השמרנים שלא יוותרו על הספרים עבי הכרס. מבחינתם קריאה מתוך מכשירים דיגיטליים פוגם בכל הטעם הטוב שבקריאה. אך בשנים האחרונות אנחנו עדים לכך כי יותר ויותר אנשים למדו להעדיף את הספרים הדיגיטליים בגלל היתרונות הרבים שבאפשרות הזו. תתפלאו לשמוע אך גם כאשר מדובר בהרגלי קריאה עדיין ניתן לשנות את ההרגלים.

אז למה כדאי לנו לצרוך ספרים דיגיטליים?

כולנו מכירים את השמרנים שחייבים לחוש את דפי הספר. הם רוצים לדפדף ולאחוז בספר ורק כך הם נהנים מהקריאה. אך האמת היא שהרבה מן האנשים הללו כן יצליחו בסופו של דבר לשנות את ההרגל ולעבור לקריאה בספר דיגיטלי. בגלל היתרונות הרבים הגלומים בשיטה זו אכן נעלמים אט אט חנויות הספרים המסורתיות ונמכרים ספרים דיגיטליים. אחת החנויות הפופולאריות לממכר ספרים דיגיטליים זוהי- 'אינדיבוק'. למעשה הוקמה החנות 'אינדיבוק' מתוך מטרה ליצור חנות ברשת שתיתן תמלוגים גבוהים לאומנים וליוצרים.

בחנות תוכלו למצוא ספרים מספרים שונים בכל סוגי הפורמטים, זאת בכדי לתת מענה לכל סוגי המכשירים. כמו מכשירי קריאה דיגיטליים, מחשבים, טאבלטים, טלפונים חכמים וכדומה.

ספרים חשובים ומוכרים מאוד זכו לראות אור באמצעות הוצאת אינדיבוק.

למה ספרים דיגיטליים?

לטובת אלו שעדיין מפקפקים ביתרונות שבספרים הדיגיטליים נרשום כמה וכמה סיבות שאולי הם לא חשבו עליהם בכדי שיבינו מדוע כדאי גם להם לרכוש ספרים מן הסוג הזה.

  • ספרים בעברית – למה לא? סוף סוף יש לנו גם ספרים בעברית הנמכרים במהדורה הדיגיטלית. למה שלא נהנה מדבר שכבר הנהנים ממנו אנשים בכל העולם ובכל השפות. (כמעט…)
  • יותר זול – הספרים הדיגיטליים הם יותר זולים ביחס לספרים הפיזיים כך שנוכל לפרגן לעצמנו יותר באותו סכום שהקדשנו לקניית ספרים.
  • יותר קל – תארו לעצמכם שאתם יכולים 'להחזיק' במכשיר שלכם עשרות ואף מאות ספרים מבלי שתחושו כלל במשקל של הספרים. ברור שמדובר ביתרון עצום לכל אחד ובמיוחד לחובבי הספרים.
  • פחות זיהום סביבתי – אם הספרים אינם מודפסים על דפים הרי שיש פחות זיהום סביבתי והשיטה למעשה מסייעת לשימור איכות הסביבה.

אז מכל הסיבות שבעולם – קונים ספרים דיגיטליים בחנות הספרים – אינדיבוק!

למעבר לאתר אינדיבוק

אינדיבוק – חנות הספרים העצמאית ברשת